Nur Otan партиясынан Атырау облыстық және қалалық мәслихат депатуттарының тізімі белгілі болды

VII шақырылған Атырау облыстық және қалалық мәслихат депутаттарының тізімі белгілі болды.

«Nur Otan» партиясы Атырау облыстық филиалы баспасөз хатшылығының сайт редакциясына ұсынған хабарламасына сәйкес, VII шақырылған Атырау облыстық мәслихат депутаттарының кезекті сайлауының қорытындылары бойынша Атырау облысы сайлаушыларының 78,71%-і «Nur Otan» партиясына дауыс берген екен. «Елбасы, партия Төрағасы Нұрсұлтан Назарбаевтың тапсырмасына сәйкес «Nur Otan» партиясы қайта жаңғыру, жаңару процесін өткерді. Соның алғашқы қадамы ретінде 2020 жылы «Nur Otan» партиясы партияішілік іріктеу – праймеризін өткізді. Праймериз қорытындысы бойынша «Nur Otan» партиясынан Атырау облыстық мәслихат депутаттығына үміткер 47 адамның партиялық тізімі жасақталды. Партиялық тізімде 30 пайыз әйелдер және 35 жасқа дейінгі 20 пайыз жастардың үлесі сақталған», делінген хабарламада.

 «Nur Otan» партиясынан ұсынылған Атырау облыстық мәслихатының депутаттық мандаттарын бөлу ТІЗІМІ

1. СЕМҒАЛИЕВ Әлібек Аманжанұлы - «Сазанқұрақ» ЖШС бас директорының орынбасары

2. ЖОЛМҰХАНОВА Әсел Бауыржанқызы - «SolarA.kz Construction company» ЖШС директоры

3. ИДРИСОВ Саламат Нұрмұханұлы - Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің ректоры

4. БЕЙСҚАЛИ Толқын Ермекқызы - Қызылқоға аудандық мәслихатының хатшысы

5. АЛТЫНБЕКОВ Нұрлыбек Алтынбекұлы - «Атырау» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ төрағасы

6. ҚАРАБАЕВА Айжан Сарсенқызы - Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің директоры

7. ИДРЕСОВ Абдолла Хамиұлы - «Атамекен» кәсіпкерлер палатасының Атырау облысы бойынша директоры

8. ҚАДЫРОВ Серік Нұрбайұлы - Атырау қалалық Жастар ресурстық орталығының басшысы

9. ХАМИТОВА Гүлсім Жақайқызы - Жеке кәсіпкер

10. ҒАБДУЛЛИН Айбек Серікұлы - «AB Medical» ЖШС директоры

11. НӘУТИЕВ Әлібек Ибатоллаұлы - Атырау облысы әкімінің орынбасары

12. ӘМІРҒАЛИЕВА Айгүл Маулышарифқызы - «Амангелді» ЖШС құрылтайшысы

13. ҚАРСАҚОВА Замзагүл Оңдасынқызы - «Самғау» ЖК директоры

14. БАЙМҰХАНОВ Ізтұрған Ұзақбайұлы - «Атырау облысы Кәсіподақтар орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы

15. СИСЕНОВ Айтпай Фандыбайұлы - «Гарант Астана» ЖШС директорлар кеңесінің төрағасы

16. АБДОЛОВ Амангелді Аманиязұлы - Жеке сот орындаушыларының Республикалық Палатасы Төралқасының төрағасы

17. САМАЛИКОВ Абзал-Сенбі Ізбасарұлы - «ҚТЖ-Жүк тасымалы» АҚ «Атырау жүк тасымалдау бөлімшесі» - «Мақат локомотив пайдалану депосы» филиалының басшысы

18. ЖӘКИЕВ Асылбек Мұхитұлы - Атамекен» ҰКП Мұнай-газ операторларымен өзара іс-қимыл және мұнай сервисін дамыту жөніндегі ресми өкілі

19. ШАЛАБАЕВА Нәсіп Қисметоллақызы - Атырау облыстық «Прикаспийская коммуна» газетінің бас редакторы

20. ОЖАЕВ Нұрлыбек Жұмахметұлы - «Nur Otan» партиясы Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

21. ЖҰБАНОВ Әділ Орынбасарұлы - «Батыс Альянс Құрылыс» ЖШС директоры

22. СҰЛТАНОВ Сабыржан Қыдырсихұлы - «Кұрманғазы» өндірістік кооперативінің төрағасы

23. ДҮЙСЕНҒҰЛ Бексұлтан Рамазанұлы - «Атырау мұнай өңдеу зауыты» ЖШС технологиялық қондырғы операторы

24. ҚҰЛҒАЛИЕВ Сағидолла Саламатұлы - «ҚазТрансГазАймақ» АҚ Индер газ шаруашылығының директоры

25. ДҮСҮПҚАЛИЕВА Индира Жантемірқызы - «Азаматтарға арналған үкімет» МК» АҚ Атырау облысы бойынша Мамандырылған халыққа қызмет көрсету орталығының бөлім басшысы

«Nur Otan» партиясынан ұсынылған Атырау қалалық мәслихатының депутаттық мандаттарын бөлу ТІЗІМІ

1. ХАЙРУЛЛИЕВ Мұса Қарашаұлы - «Азаматтарға арналған үкімет» Атырау филиалының директоры

2. САРСЕМБАЕВА Айжан Махсутовна - №18 «Балдырған» балабақшасының директоры

3. МУРЗАГАЛИЕВ Бейбит Темирбекович - «Nur Otan» партиясы Атырау қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

4. ҚОРҒАН Бибінұр Бүркітқызы - Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Жастар саясаты департаментінің директоры

5. ШЕРКЕШБАЕВА Багит Кенесовна - С. Мұқашев атындағы Атырау жоғары политехникалық колледжінің директоры

6. ДЮСУПОВА Гулзинеп Суюнгалиевна - Атырау қалалық перзентханасының директоры

7. КАНАТОВ Габиден Шораевич - «Атырау-Жарық» АҚ Қалалық электр желілерінің бастығы

8. ДЖАУМБАЕВ Каршига Елемесович - «Қара бура» ШҚ жетекшісі

9. НҰРЛАНҰЛЫ Әміржан - Театр қайраткерлері Одағы Атырау облыстық филиалының төрағасы

10. ШОРАЕВ Серболат Ерарыстанович - «Urker» компаниясының директорлар кеңесінің төрағасы

11. АБІЛКАРЕС Жеңіс Абілкаресұлы - «Светланд ойл» ЖШС директоры 12. ҚҰРМАН Нұрбол Оразбайұлы - «Отбасы банк» АҚ Атырау облыстық филиалының директоры

13. АДИЕВА Альфия Даулеткалиевна - «Атырау адалдық алаңы» жобасының жетекшісі 14. КОНЫСБАЕВ Ильяс Лесович - «НефтеХимПрибор» ЖШС құрылыс компаниясының басқарушы директоры

15. АЙДАШЕВ Аманжол Багитович - Атырау облыстық спорттық және жауынгерлік самбо федерациясының президенті

16. СҮЛЕЙМЕНОВ Еркин Борисович - «АМӨЗ» ЖШС Бас директорының өндіріс жөніндегі бірінші орынбасары - бас инженер

17. АСЫЛБЕКОВ Азамат Бисалыұлы - «Tokyo Rope Almaty» ЖШС директоры

18. БАЙНЕКЕЕВА Алма Маратовна - "ФортеБанк" АҚ Атырау филиалы директоры

podpiska_kaz

COVID 19

covid

Тәуелсіздікке 30 жыл

tuelszdkke-30-zhyl

COVID-19 инфекциясы

Aqprint

Байланыс номерi :     +7 775 798 46 24     +7(7122) 45-85-21

Меншік иесі: «Атырау-Ақпарат» ЖШС

Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар
министрлiгiнде 2018 жылы 16 мамырда тіркеліп, №17102-г куәлік берілген.

Редакцияның мекенжайы: Исатай ауданы,
Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, 12-үй.

Байланыс телефондары: 8 (71 231) 2-01-68,
2-01-52, факс 2-01-68.

Электронды пошта: naryn_tany2009@mail.ru

Яндекс.Метрика